Kristi

Kristi on meie meeskonna rahutu hing. Tegelikult poleks ilma Kristita Metsakunne olemaski. Kristi oli see, kes esmalt Kerttu ja seejärel ka Kärdi erinevatele spordiüritustele kaasa meelitas ning sellega Metsakunnide kõikvõimsale tiimile põhja pani.

Kristi on suurepärane organisaator, motivaator ning planisaator. 😀  Peaasjalikult Kristi registreerib meid erinevatele üritustele ja organiseerib, et Metsakunnid ise, nende varustus, söök jms õigel hetkel õigesse kohta kohale jõuaks. Ka motiveerib Kristi teisi Metsakunne võistlussituatsioonis end sportlikumalt ja rõõmsamalt edasi liikuma, jagades tunnustust ja kiidusõnu. 🙂 Tegelikult on tihti just Kristil endal kõige raskem, sest pea iga kord tulevad tema jalgadele villid, samuti valutavad vahest põlved või õlg vms, kuid ta suudab sellest kõigest ülimalt hästi üle olla. Kristi ei kurda peaaegu üldse ning tema pidev rõõmsameelsus on lausa nakkav!

Kristi on ka tubli Metsakunnide blogi eestvedaja ning peab vahest teisi laisku Metsakunne tagant utsitama blogisse sissekandeid tegema.

Kristi on tegelikult lisaks kõigele muule väga-väga töökas ja sportlik. Hoolimata oma suurtest kohustustest ja asjaajamistest saab ta alati kõigega hakkama ning tal jääb seejuures aega ülegi Metsakunnide ja sporditegemise jaoks.  Sporditegemine ise on Kristi jaoks väga suure tähtsusega elu loomulik osa.

PS! Kristi on ka suurepärane orienteeruja!

Aga tegelikult on Kristi meie meeskonnas selleks, et Kerttu ja Kärt ei looderdaks! 😉

5 Responses to Kristi

 1. Kadri ütles:

  Millal lõpuks saab lugeda viimase liikme pikemat iseloomustust?

 2. metsakunnid ütles:

  Viimane liige meil nii rahutu, et tast kohe keeruline pikemalt kirjutada, aga eks me püüa.

 3. Kristi ütles:

  Kärt, kas mu eemal viibimine või juba ammu möödunud reede järelmõjud tegid meele nii härdaks, et selline ülistus valmis kohe? Kas juba on meelest läinud mu sõnavõtud ja vigisemised ning karmid käsud radadel 😛 ? Lubasid, et sa mitte kunagi ei unusta IV xDreami joogipunktis minu poolt lendu lastud sõnu 😀 Tegelikult väga armas sust ning sellised ootamatud positiivsed avastused teevad ka minu meele härdaks. Rõõmuga mässan teiesugustega koos sporti teha. Te ju nii unikaalsed ja ainulaadsed 🙂 Meie Metsakunnide esisant 😛 (loodan, et peale homset telefonikõnet sa kogu seda teksti ei kustuta (A))

 4. Kärt ütles:

  Ma olen ajuti ikka härdameelsem kui muidu, aga eks viimase aja sündmused tegid mind tõepoolest veelgi härdameelsemaks. 🙂 Ja lausa nii härdameelseks, et su see legendaarne sõnavõtt joogipunktis läks täitsa meelest ning see jäigi juttu panemata. 🙂
  Ja sinu karme käske ei karda ma nagunii. 😀
  Tegelikult oli ju patulugu ka, et sinu kirjeldus pea aasta aega võttis. Ei ole sul meiega ikka kerge… 🙂

 5. kah kadri ütles:

  Ja keda ma näen 🙂
  Kristit, kellega sai viimati paar aastat tagasi Tartus keset tänavanurka halatud ning öeldud, et rogainile mina ilmselt kohe mitte kunagi minna ei julge.
  Raporteerin üdini õnnelikuna, et esimene orienteerumissuvi on läbi, rogainil on käidud, ja winter xdream 7 viimane koht nädala lõpuks ilmselt käes 😀
  Aega võttis, aga asja sai.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s