Valgamaa orienteerumiskolmapäevak – Purtsi (14.09.2016)

Mõnus ja muhe kulgemine öises metsas. Tegemist siis Valgamaa päevakute viimase etapiga ja veel öise ehk startida saab alates 20:30st. Tagasihoidlikult valime rajaks R2 (8 KP ja 3,6km), et ikka 22:00 metsast välja saada.

Kuidagi kiirelt sai otsa ja isegi kahju hakkas, sest oleks tahtnud veel. Mets oli imeline ja superluks läbitavusega, kuu oli suur ja ümmargune, öise metsa vaikus ja minu imeliselt kaugele näitava lambi valgus, vahest helkivad kaasvõistlejate lambid ning mõnus rada, mis siin ja seal jooksusammugi välja meelitas. Punktid läbisin täitsa mõistlikult. Korra 31st 44 minekul tegin nii 400m lisajooksu, sest kaldusin liialt paremale, aga mis teha kui paremal kaks soliidset härrat läksid ja võluväel mu suuna paremale kallutasid. Ja korra teel 40 KP ronisin vale künka otsa, sest kindlus või siis laiskus peale suunaga teeni jõudmist pani otse ja ei teinud suuna korrigeerimist. Aga mulle meeldis ja mõnusalt positiivne noot.

Rajal olin 46m53s ja läbisin 4,6 km. Lõpus tegime Mirjami ja Kadriga veel lõppu, kus 16,8 km/h tuli kiiruseks, mõnus ja kerge oli olla. Lahe!

Rubriigid: kompassiga metsas. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s