Valgamaa orienteerumiskolmapäevak – Tehvandi (04.05.2016)

Juhuuu…Kärt tuli minuga rändama. Plaanisime algselt ikka maksimaalselt metsas hullata ehk R1, aga logistika ja mitte lõppevad talgud korrigeerisid me starti jõudmise aega tugevalt ja soov oli ikka enne sulgemist lõppu jõuda. Sel korral siis rajaks R2 – 8 KP ja 3,4 km.

Tavaliselt ikka ekslen ja otsin punkte, siis sel korral võib küll öelda, et punktid läbiti. Võib olla mitte just kõige mõistlikuma marsruudiga, aga suvine Tehvandi ajab mu pea sassi isegi kaardiga. Ning kuigi mõnusalt jalutasime ja tunne oli hea, siis üles mäge rühkimine näitas kenasti, et kiiruse varu just palju ei ole. Protokolle uurides tuli välja, et päeva sähvaka suutsin teha KP 33 võtmisel ehk lausa viies aeg. Ja kohe peale sähvakat tuli ka matakas kui ei suutnud tuvastada ilusat rasvast teed, mis pidi kenasti looklevalt üle põllu tulema. Aga tark Kärt teadis, et põllumehed vahest ikka mõne tee üles künnavad.

1h1m38s ja 5,01 km hiljem olimegi alguses tagasi. 23. aeg 36st rajal olijast. Mõnus.

Järgmisena Libahundi jälje stardis näeme. Saab põnev olla, sest kaljudel ei ole mina varem turninud. Pöidlad pihku ja kohe topelt, sest laupäeval lähen jalatsi jahile, et oleks millega Libahundi jäljel ringi tatsata.

Rubriigid: kompassiga metsas. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s