Metsakunnid ja ratas

Minuni jõudnud info põhjal on kõik Metsakunnid uhkelt suutnud oma rattahooaja avada enne xDreami. Eks ilm on ka superlux olnud ja pakkunud võimalusi, aga ennegi eelmisel õhtul enne starti alles ratta selga istutud, seega nüüd juba nädal enne on ikka väga hea saavutus.

Margit raporteeris juba ammu kulgemisest rattaga erinevatel radadel, seega nii mets kui maantee on talle tuttavad. Pigem murekohtadeks on tema mõtetes varustus, sest kui kunagi ammu rääkis, et esiratas on kaheksas ja ratas üldse ei taha liikuda, siis nüüd on see jutt asendunud, et millise mustriga kummid peaks alla panema. Kristi ja Kärt jätkuvalt muretsevad, et Margit on liiga sportlik ja liiga sportliku suhtumisega meiesugustega metsas liikumiseks.

Kärt avas eelmisel nädalal tõsise 1h40m trenniga Lõuna-Eesti üles alla kulgevatel maanteedel. Raporteeris, et raske oli ja need tõusud ei ole tema sõbrad. Kuigi trenni kokkuvõte ei olnud rõõmsakõlaliselt positiivne, siis Kristi ei muretse, sest kui valida ikka trennikaaslasteks tugevad Eesti mehemürakad, siis ei peagi kerge olema. Ainuke mille pärast Kristi seoses Kärdi ja rattaga muretseb on võimalus, et moepolitsei võtab meid rajalt maha, sest ehk Kärdi teibitud rattapapud ei ole piisavalt moekad rattaga liiklemiseks.

Kristi avas täpselt nädal enne xDreami rattahooaja. Trenniks oli seda veel vara nimetada ning pigem iseloomustas 1h36m pigem sõnad liikumine rattal. Kristi ratas oli omandanud nii palju uusi vidinaid, et pigem toimuski rattaga harjumine ja ilma nautimine ning harjumine ratta seljas istumisega. Ja elu ikka õpetab, sest järgmisel korral vaatab Kristi enne välja kuhu sõidab, sest enam ei tahaks mõttel oh vaatame kuhu põnevasse kohta see tee viib kohtuda kutsuga, kes on suuruselt Hansu ja Gregori vahe peal, ja tema abivalmidusega minu jalga ratta pedaalilt eemaldada ning kuumas kindaid niisutada oma raviva ilaga. Tõenäoliselt Kärt muretseb ja nuputab kuidas see kustunud Kristi vedamine lõpus peaks rattaga koos välja nägema.

Kokkuvõtlikult on seis ootamatult ok vist. Ratast on kõik kogenud, käime iga päevaselt ringi, Kärt lubas sel neljapäeval ikka metsa ka kaardiga jõuda ning lisaks kõigele usinusele on üks Metsakunn avanud ka kanuuhooaja.

Rubriigid: jalgrattaga. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Metsakunnid ja ratas

  1. Kristi ütles:

    Elu läks kohe natsa kergemaks kui üks mure vähem ehk Kärt lubas oma rattapapud koju jätta 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s