Me leidsime, me leidsime ta!

Nii uskumatu kui see ka ei tundu, siis veel on vahvaid inimesi, kes on huvitatud meiega metsas müttama. Eks Metsakunnid ongi ju toredad ja lausa lust on meiega metsas viibida, aga see selleks. Paluks nüüd trummipõrinat. Siin ta on – xDreami esimesel etapil Metsakunnide kolmas liige MARGIT. Täna anti meile JAH sõna. Lisaks anti lahkelt muidugi mõista, et enne metsa minekut peame allkirjastama lepingu, et Metsakunnid ta ikka metsast välja ka toovad. Kristi ja Kärt arvasid, et küll me vajadusel ta sealt kuidagi välja tirime ning lisaks õnneks ei mainitud, et mis konditsioonis me ta sealt metsast välja peame tooma. Seega vabalt võime allkirjastada ja nii ongi taas üks inimene meiega metsas.

Nii kaua kui meie mäletame on Margit sportlik inimene sportliku suhtumisega olnud. Kui me ta metsa kutsusime, siis ta alguses pakatas innustusest, aga kaalutleva inimesena võttis õhtuni mõtlemise aja ning siis ütles ei. Saate aru EI!!! Meiega ei tahetud koos metsa tulla. Kui eituse kohin lõpuks kõrvust kadus, siis jõudis ka põhjendus meieni – pole kunagi orienteerunud ja pigem treenib aastakese päevakutel ja siis tuleb meiega metsa (nii tubli suhtumine, et isegi korra hirmutas Metsakunne et ehk oleme liiga sportliku inimese otsa sattunud ning tal meie põhimõtetega metsas liiga raske venida). Nii kummaline kui see ka metsas pidevalt seikleva Margiti puhul ei ole, siis kompass ja kaart näpus pole ta kunagi metsa sattunud. Aga see meid ei sega, sest Metsakunnidele on inimene oluline ning küll metsas aega on, et seda kaarti ja kompassi tundma õppida.

Seega 27. aprill oleme stardis ning kohe kui Kerttu SI pulga üles leiab registreerime ennast ka ära. Hoidke siis meie uut liiget metsas ja ka teie näidake kui vahva see on ning kui sõbralikud on inimesed metsas.

Rubriigid: Mõtisklused. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s