2. SSSM – 8. nädal (20.-26.07.)

KÕIK SSSMlased AVALDAGE ARVAMUST: Piret ja Margus pakkusid välja idee maratoni pikendada.  Kas pooldate või ei seda ideed? Nad soovitasid pikendada ühe nädala võrra, aga Metsakunnid pakuvad, et kui pikendada, siis kohe augusti lõpuni, sest nii kataks 2. SSSM siis kogu suve.

Möödus eelviimane 2. SSSM nädal. Nüüd on aeg alustada sportliku liigutamise lõpuspurti, sest 5 päeva veel minna!! Oma positsiooni paremaks mõistmiseks ning viimaste päevade spordi tundide paremaks kalkuleerimiseks, et mitte kaotada kellelegi mõne minutiga, siis homme (igavene homme ehk teisipäeva hommikul ootame veel puuduvaid sissekandeid, mida on palju) hommikul leiate SIIT koodtabeli. Koondtabeli valmimisel selgus tõdemus, et Kerttu, Kärt, Kristi, Lauri ja Margit on väga nirult sissekandeid teinud. Kristi parandas selle vea. Kärt on parandamas. Lauri ja Margit, mis seis teiega on? Olete ikka veel meiega? Ja nüüd midagi enneolematu SSSM ajaloos. Kuna Kerttu pole suutnud 8 nädala jooksul ühtegi sissekannet teha, siis Kerttu saab noomituse ning aega puuduste likvideerimiseks on kolmapäeva õhtuni (muidu rakendatakse vastavalt juhendile sanktsioone).

Tegelikult peab teid spordiaktiviste (Erko, Madis, Martin, Margus ja Piret) kiitma, sest nii ilusti olete jätkanud sporditundide aruandlust hoolimata Metsakunnide poolsest suutmatusest. 🙂

1001 Kerttu

Total: 0h

Arsti ettekirjutused jätkusid ja 28.07. ka lõppesid.

1011 Kärt

Total: 5h15m

Sportlikud saavutused:

 • seiklussport ehk Elva XDream – 05:15

Enda laiskusest tulenevalt võivad mu käesoleva nädala andmed olla taas puudulikud (kahjuks pole selle nädala kohta säilinud sporditegemise andmed).

1021 Kristi

Total: 5h28m

Sportlikud saavutused:

 • tennis – 2h
 • ratas – 3h08m
 • ujumine – 20m

Boonus:

 • jala tööle ja koju
 • suplused veekogudes

11 Erko

Total: 0h40m

Sportlikud saavutused:

 • Jooks 7,6km ja 40minti

21 Madis

Total: 1h

Sportlikud saavutused:

 • E: Lasna, 20 min seinal
 • N: Astangu, kah 20 min seinal
 • L: Eesti ronimiskohtade III reis, Tehvandi K90 suusahüppemägi. Seal veetsime pikemalt aega ja regime seonguronimist jms, aga ikka, puhast seinaaega ei oska muuks pidada kui 20 min. Tornironimiste vahepeal boonuseks kiire Otepää seikluspargi väisamine kah. Väga tore oli, eriti pikad ülesõidud.
 • P: Boonusesinemine xDreamil – torni KPst A-raja võistlejatele laskumise/julgestuse korraldamine. Päris huvitav oli. See hetk, kui metsa vahelt oli kuulda liidergrupi saabumise suurt trampimist ja puude vahelt kerkis tolmupilv, oli vist sarnane sellega, mida kindluse kaitsjad tunnevad ründajate saabumisel :D Järgneva poole tunni jooksul lasime ülikiirelt tegutsedes kuuest laskumisköeist oma poolsada võistlejat alla, järgmise paari tunni jooksul teist sama palju. Läks hästi, praktiliselt keegi ootama ei pidanudki. Endal tuli ka paras võistlusärevus peale :P

Huvitav, kas mõni SSSMi osaleja ka sealt läbi käis? Martin ja Margit olid A-rajal. Eks nad kinnita ise, kas nad ka laskusid seal 🙂

31 Martin

Total: 15h58m

Sportlikud saavutused:

 • jalgrattasõit 7h. Sõitsin rattaga Viljandist Tartusse, distants 82 km, keskmine kiirus 12 km/h. Sõitsin öösel, startisin natuke enne päikeseloojangut ja jõudsin kohale natuke enne päikesetõusu. Öösel oli väga mõnus sõita, rohutirtsud siristasid, põldude kohal hõljus udu ja öö keskel tulid natukeseks ajaks ka tähed taevasse.
 • seiklussport 8:58. Xdream Elvas. Seekord läks üsna hästi, isegi lõpus ei olnud eriti väsinud. Seekord sai rajal joodud umbes 4 liitrit (kogu kaasavõetud 2,5 liitrit ja lisaks 1,5 liitrit joogipunktides) ehk kaks korda rohkem kui tavaliselt ja seega saatuslikku vedelikupuudust enam ei tekkinud, kuigi ilm oli üsna soe.

41 Margus

Total: 0h

51 Lauri

Total:

61 Margit

Total: 13h58m

Sportlikud saavutused:

 • 2.5h rulluisutamine, Piritale ja tagasi 26km
 • 1h rattasõit Laagrisse ja tagasi
 • 01:30:01 orienteerumine
 • 8:58 xdream

Boonus:

 • ühistranspordi kasutamine auto asemel 3x

71 Piret

Total: oh

Rubriigid: 2. SSSM. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

11 Responses to 2. SSSM – 8. nädal (20.-26.07.)

 1. Madis ütles:

  8. nädalal oli mõningane aktiivsuse tõus.

  E: Lasna, 20 min seinal
  N: Astangu, kah 20 min seinal
  L: Eesti ronimiskohtade III reis, Tehvandi K90 suusahüppemägi. Seal veetsime pikemalt aega ja regime seonguronimist jms, aga ikka, puhast seinaaega ei oska muuks pidada kui 20 min.

  Tornironimiste vahepeal boonuseks kiire Otepää seikluspargi väisamine kah. Väga tore oli, eriti pikad ülesõidud.

  P: Boonusesinemine xDreamil – torni KPst A-raja võistlejatele laskumise/julgestuse korraldamine.
  Päris huvitav oli. See hetk, kui metsa vahelt oli kuulda liidergrupi saabumise suurt trampimist ja puude vahelt kerkis tolmupilv, oli vist sarnane sellega, mida kindluse kaitsjad tunnevad ründajate saabumisel 😀
  Järgneva poole tunni jooksul lasime ülikiirelt tegutsedes kuuest laskumisköeist oma poolsada võistlejat alla, järgmise paari tunni jooksul teist sama palju. Läks hästi, praktiliselt keegi ootama ei pidanudki. Endal tuli ka paras võistlusärevus peale 😛

  Huvitav, kas mõni SSSMi osaleja ka sealt läbi käis?

  ———–
  Kokku siis 1h ronimist.

 2. Margus ütles:

  Sel nädalal tuli nulliring. 😦 Põhjuseks haigus ja sebimisvajadus.

  Muide, selle jama eest kompensatsiooniks võiksid korraldajad maratoni ühe nädala võrra pikendada. 🙂 Kust see 3. august vms. päev see oligi välja mõeldi? ah?

 3. Piret ütles:

  Samuti nulliring ja samuti pooldan maratoni pikendamist.

 4. Kristi ütles:

  Maratoni lõpuks 31. juuli tuli sellest, et ma augustis merel. Samas minul ei ole midagi selle vastu, et maratoni pikendada nt augusti kuu viimase nädalani. Kui kõik SSSMlased seda pikendust pooldavad, siis meiegi poolest. SSSMlased avaldage arvamust!

 5. martin ütles:

  8. nädal:
  * jalgrattasõit 7h. Sõitsin rattaga Viljandist Tartusse, distants 82 km, keskmine kiirus 12 km/h. Sõitsin öösel, startisin natuke enne päikeseloojangut ja jõudsin kohale natuke enne päikesetõusu. Öösel oli väga mõnus sõita, rohutirtsud siristasid, põldude kohal hõljus udu ja öö keskel tulid natukeseks ajaks ka tähed taevasse.
  * seiklussport 8:58. Xdream Elvas. Seekord läks üsna hästi, isegi lõpus ei olnud eriti väsinud. Seekord sai rajal joodud umbes 4 liitrit (kogu kaasavõetud 2,5 liitrit ja lisaks 1,5 liitrit joogipunktides) ehk kaks korda rohkem kui tavaliselt ja seega saatuslikku vedelikupuudust enam ei tekkinud, kuigi ilm oli üsna soe.

  SSSM-i pikendamist vahetult enne planeeritud lõppu ei poolda, aga kui pikendatakse, siis osalen ikka lõpuni.

 6. Madis ütles:

  Pikendamise poolt.

 7. Erko ütles:

  Jooks 7,6km ja 40minti

  Kui enamus arvab et pikendada, mis siis ikke.

 8. Erko ütles:

  Tuleks jälgida juhendit. ja lõpetada õige aegselt.

 9. Anonüümne ütles:

  nonii, mustad lambad on internetti jõudnud ja hakkavad tunde kribama…või siis arvestades füüsilist passiivsust tõdevad lihtsalt fakti, et on olnud ülimalt halvakspandavalt ebasportlikud ning häbiväärselt ükskõiksed sportlike saavutuste edendamisel, metsakunnide lehe külastamisel jne. märksõnaks on olnud puhkus ning lebo ning tarkusehammas!…ja veel üks täpsustus, musti lambaid tegelikult ei ole, on vaid must lammas – ja see tiitel kuulub vist mulle…

  1 nädal – rullitamine 4h 30 min + väga aktiivne tants 4h
  2 nädal – töö, töö ja veelkord töö, spordiks polnud üldse mahti
  3 nädal – kahjuks jällegi töö 16 – 24 h päevas
  4 nädal – reis norrasse, kokku 4 h mäetippu ja tagasi minemist…muidu käisime ka päevad läbi ringi, aga seda ei paneks sportlike saavustuste alla kirja
  5 nädal – möödus osaliselt reisil, osaliselt laulu- ja tantsupeo tähe all, kahjuks aga ainult vaataja rollis
  6 nädal – puhkus hiiumaal, sai igasuguseid maatöid teha, aga ainuke päris sportlik tegevus oli vast ujumine, kokku 30 minutit
  7 nädal – tarkusehamba op, mistõttu sain kõvasti magada, uimase ja paistes näoga ringi liikuda ning arsti keelu igasuguste füüsiliste tegevuste suhtes.
  8 nädal – arsti ettekirjutused jätkusid ja eile(28.07) ka lõppesid.

  Sellised lood siis minu poolt, vähemalt hea lihtne kokku arvutada 🙂

 10. Kerttu ütles:

  9. Anonüümne = Kerttu

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s