Atensioone, atensioone – 2. SSSM!!

Sel nädalal (01.06.2009) algas meie lugejate suurel soovil taas Suur Sotsialistlik Sporditundide Maraton, mis kestab juuli kuu viimase päevani. Võidab see, kes kogub 31. juuliks 2009 kõige enam sportlikult aktiivseid tunde (nii treening kui ka võistlus). Võitja osaks saab igavene au ja kuulsus!

Võistlus teenib kahte eesmärki:

1) motiveerida Metsakunne (tegelikult ikka kõiki) rohkem liigutama;

2) aidata Metsakunne (tegelikult ikka kõiki) natsa vormi viia, et ikka  võistlustel metsast elusalt välja jõuaks 😉

Nii et aitab looderdamisest!

JUHEND

2. Suure Sotsialistliku Sporditundide Maratoni (2. SSSM) korraldavad Metsakunnide spordihingede vallatud unistused sponsorite ja kaasaelajate kaasabil (iga sponsor ja kaalaelaja on oodatud).

2. 2. SSSM viiakse läbi tuginedes käesolevale juhendile ja Metsakunnide spordihingede vallatute unistuste otsustele.

3. 2. Suur Sotsialistlik Sporditundide Maraton toimub 1. juunist kuni 31.juulini 2009. a.

4. 2. SSSM on võistlus, kus puuduvad ajalimiidid. Samas tasuks tundide kogumisel säilitada kaine mõistus.

5. Sportlikke aktiivsuse tunde võib koguda ükskõik kuidas: joostes, suusatades, uisutades, ujudes, kõndides, jõusaalis vms. Boonuspunkte saab koguda, kui asendad tavaliselt autoga läbitavad teelõigud kondijõul liikuva viisiga (nt tööle ja koju ei sõida autoga, vaid käid jala või sõidad jalgrattaga). Kui tekib küsimus kas vastav tegevus läheb arvesse, siis kontakteeruda peakohtunikuga Metsakunn Kärdi või tema abilisega Metsakunn Kristiga.

6. Kõrvalise abi kasutamine distantside läbimiseks on keelatud ja sellise abi kasutamise korral võistleja diskvalifitseeritakse. Kõrvaliseks abiks loetakse teise (eelkõige vastassoost) osaleja sihipärast füüsilist abi (vedamine, tõukamine), mis on suunatud kaasosaleja edasiliikumise kergendamiseks. Kõrvalise abi kasutamiseks ei loeta kaasosalejale lühiajalist toetumist või tõukamist, mille eesmärgiks on ohutuse säilitamine ja samuti grupis laskumise puhul eessõitjaga füüsilise kontakti hoidmist.

7. Ohutus. Osavõtt toimub omal riisikol. Osavõtjatel on kohustuslik kanda vastavalt alale kaitsevarustust ning valida endale jõukohased rajad.

8. Võistluskategooriad: Metsakunnid ja Üldkategooria.

9. Osavõtjate registreerimine toimub Metsakunnide kodulehel.

10. Osavõtutasud. Võistlus on Metsakunnidele kohustuslik. Osavõtust loomumisel maksavad Metsakunnid trahvi 50 EEK x-Dreami osalemise eelarvesse. Üldkategooria osavõtjate osavõtutasu on Metsakunnidele üks mõttetera, mis motiveeriks meid ennast parimast sportlikust küljest näitama. Osavõtust loobumisel osavõtumaksu ei tagastata. SSSM ärajäämisel korraldajatest mitteolenevail põhjustel osavõtutasu ei tagastata.

11. Võistluse kestel ümberregistreerimist ei toimu. Teise inimese sportliku aktiivsuse kirjapanijad diskvalifitseeritakse.

12. Osavõtutasu sisaldab järgmist: optimistlikke ja rõõmsameelseid kaasosalejaid, virtuaalselt omistatud stardinumbrit, Metsakunnide kodulehel aktiivset teemat, tulemusega lõpetajatele nimeline diplom ning võitjale au ja kuulsus.

13. Tulemuse saamiseks peab osavõtja kogu võistluse vältel igal esmasepäeval (kuna tegemist on suvega, siis me ei kohusta keset suvepuhkust netti otsima, et meile sissekanne teha, vaid sooviksime, et annaksite meile lihtsalt teada kui järgmise nädala eemal ning sissekanne tuleb viitega) tegema sissekande oma eelmise nägala sportlike aktiivsuste kohta (ka mitte aktiivsuse kohta ehk kui tulemust ei olnud, siis deklareerid ka selle) Metsakunnide kodulehele. Osavõtjad, kellele puudub võimalus ise sissekandeid teha, lisavad kommentaari antud teema alla ning võistluse peakohtunik Metsakunn Kärt või tema abiline Metsakunn Kristi lisavad need andmed ise sissekandesse.

14. Tulemuste arvestamine toimub iga võistleja sissekannete põhjal. Lisaks treeningtundide koguarvule võiks tuua välja eraldi treeningtunnid spordialade kaupa (nt kokku 5 h, sealhulgas 2:20 suusatamist ja 2:40 ujumist vms). Siis on põnevam! Muidugi võib lisada ka igasugu muud huvipakkuvat infot. Eelmise nädala sportlikud aktiivsused tuleb korrektselt sisestada iga võistleja poolt ise ning osavõtja vastutab oma sisestatud andmete õigsuse eest. Sport on ikkagi aus mäng. Metsakunnid tulemusi kontrollima ei hakka, aga kui tuleb välja oma sportlike tulemuste tahtlikus väär esitamine, siis oleme väga väga pettunud ning samuti Metsakunnide kehva tuju korral järgnevad tõsised sanktsioonid. Võimalusest mitte õigel ajal sisestada oma tulemusi tuleb teatada koheselt Metsakunne.

15. Tulemused avaldatakse jooksvalt esialgsete tulemustena Metsakunnide kodulehe sisse kannetes, võistluse kokkuvõtte avaldatakse nii kiiresti kui võimalik.

16. Meditsiiniteenistuse tagab üle Eesti asuvad traumapunktid. Informatsioon rajal olevatest abivajajate kohta tuleb edastada hädaabinumbril 112 või motivatsiooni kriiside korral Metsakunnide motivatsiooni numbril (+372 51 969 263).

17. Autasustamine toimub. Autasustatakse erinevate kategooriate parimat ning jagatakse eriauhindadega tunnustust.

18. Protestid võistlustulemuste, võistlusmääruste rikkumiste jne kohta tuleb esitada Metsakunn Kärdile. Protesti tasu on üks vanarahva tarkus, mille kasutamisõigus tagastatakse omaniku soovil ainult protesti rahuldamisel. Kõik võistlustega seotud protestid lahendab Metsakunnide spordihingete vallatud unistused.

19. Juhendis käsitlemata küsimused lahendavad Metsakunn Kärt koos teiste Metsakunnidega.

Rubriigid: 2. SSSM. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Atensioone, atensioone – 2. SSSM!!

  1. metsakunnid ütles:

    SSSM’ga saab liituda kogu SSSM perioodi jooksul ehk kes magas alguse maha ei pea muretsema, sest ikkagi oled rõõmuga oodatud 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s