1. SSSM – tulemused

1. SSSM tulemuste fail ka algusesse.

Sportlikud SSSMlasedMeie 72 päeva kestnud maraton jõudis lõpuni. 1. SSSMi tulemused on selgunud, võitjad on au ja tunnustusega üle kallatud ning isegi väikene Metsakunnilik lõpuüritus on maha peetud. Nüüd kõigist järgemööda.

Kokku veetsime me aktiivselt sportides 21 päeva 19 tundi 55 minutit. Kuuendal nädalal sihiks pandud 20 päeva piir sai võimsalt ületatud. Uhked võime kohe olla küll. Aga nüüd trummi põrinat palun! 1. SSSM võitja 3päeva 7 tunni ja 25 minutiga on Margus. Teisele kohale tuli meie parim naineMargit ning võiduka kolmanda koha sai Martin. Metsakunnide arvestuses viimased nädalad pakkusid nii draamat kui ka kasutamata jäetud võimalusi ning nii kroonitigi võitjaks Kristi.

sssmkoond

Kel huvi taas numbreid vaadata, siis meie kogu SSSM koontabelit võib siit vaadata. Boonustest nii palju, et võistluse korraldajad vaatasid kõik boonuseks kirja pandud punktid üle ning otsustasid iga punkti puhul eraldi, kas boonus vastab meie sportlikult aktiivsetele põhimõtetele ning kui vastas, siis osaleja teenis boonuspunkti. Üks boonuspunkt võrdsustati viie sportlikult aktiivse minutiga.

1. SSSM lõpuüritus. Laupäeval peaaegu kell 12 õnnestus meil anda avapauk. 10st SSSMlasest oli lausa 6 kohal ning neist pooled tormasid suusad käes Tehvandi radadele. Ülejäänud läksid neid rajale suportima. Kart ja MargusVaatasime üle nii Hobuseraua kui Püksisääre, aga kui meie suuskajad tundusid lausa matkavat ning meie ergutus hõiked neid kiiremini liikvele ei pannud, siis Tehvani hüppetorn sai kogu meie tähelepanu. Ilus oli seal olla. Suuskajad saunas küll rääkisid veremaitsest suus ja olematust libisemisest, aga eks nad ise tea 😀 . Liigutatud ja puhtaks küüritud suundusime Oti pubisse. Karikad, diplomid (Margit ja Arne – Pireti käes on teie omad; Erko ja Mirko – Kristi käes on teie omad), tunnustus, kiitus jagatud, kõtud täis pugitud ja oligi meeldiv päev veedetud.

SSSMlased

Vahva oli koos teiega siin SSSMida! Peatse kohtumiseni taas 🙂

Rubriigid: 1. SSSM. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to 1. SSSM – tulemused

 1. Erko ütles:

  Tehtud.
  Suured tänud Metsakunnidele, kes asja ettevõtsid ja ära tegid.
  Loodetavasti hakkab SSSM(suvi) 1. juunist.

 2. Kärt ütles:

  Väike teade saunatajatele!
  Kasseerin tagantjärgi saunaraha – 75 krooni nina kohta:
  a/a 221023110523 (Swedbank) – Kärt Rebane.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s